درباره ما

وردپرس چیست؟

وردپرس WordPress یک نرم افزار اوپن سورس است که توسط آن می توانید وب سایت، وبلاگ یا اپلیکیشن بسازید.

وردپرس، یک سیستم سایت ساز و پکیج راه انداز وب سایت، فروشگاه اینترنتی و وبلاگ (از هر نوع و هر مدل است) که به صورت رایگان شما می توانید آنرا از طریق وب سایت رسمی وردپرس (فارسی یا انگلیسی) دانلود کرده و بر روی فضای اینترنتی خود نصب کنید (فضای اینترنتی همان فضایی است که سایت شما و محتویات آن بر روی آن فضا قرار میگیرد) و سپس وب سایت خود را به طور کامل با جزئیات و امکانات متفاوت و طرح دلخواه بر روی آن راه اندازی کرده و مطالب و بخشهای مختلف سایت را خودتان مدیریت کنید.

درباره جوملاپرس

جوملاپرس باهدف ایجاد یک فروشگاه درزمینهٔ قالب و افزونه های وردپرس و جوملا از سال ۱۳۹۷ با یک تیم قوی و پر تجربه شروع به فعالیت کرد.

روش کسب در آمد جوملاپرس

هدف اصلی ما فروش افزونه و قالب به افرادی است که قصد دارند وب سایتی راه اندازی کنند و با استفاده از وب‌سایت اینترنتی خود درآمد میلیونی کسب کنند.

جوملاپرس به‌عنوان یک واسط بین مشتری و این مراکز اقدام به خرید قانونی محصولات وردپرسی کرده و پس از فارسی سازی محصولات، اقدام به فروش آنلاین محصولات در بخش قالب حرفه‌ای وردپرس و افزونه حرفه‌ای وردپرس خواهد کرد.

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت آنلاین زرین پال اصورت میگیرد. این درگاه از تمامی کارت‌های عضو شتاب پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید با ما تماس گرفته و شماره‌حساب‌های ما را برای واریز وجه دریافت نمایید.

روش دریافت محصولات

بلافاصله بعد از پرداخت هزینه، به صفحه‌ای ارجاع داده می‌شوید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات خواهد بود. همچنین ایمیلی شامل رسید خرید شما + لینک دانلود مستقیم نیز برای شما ارسال خواهد شد.

پشتیبانی محصولات

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش ارسال تیکت، با تیم پشتیبانی جوملاپرس در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم.

ارائه آپدیت محصولات

محصولات ما هرازگاهی آپدیت‌های جدید را دریافت می‌کنند. شما با یک‌بار خرید از جوملاپرس، به‌صورت مادام‌العمر می‌توانید آپدیت محصول خریداری‌شده خود را به‌صورت کاملاً رایگان دریافت نمایید.

بازگشت وجه در صورت وجود مشکل

در صورت وجود مشکل در هر یک از محصولات خریداری شده، جوملاپرس تمامی وجه پرداخت شده را به مشتری بازگشت خواهد داد و یا با محصولی دیگر جایگزین خوهد کرد. گارانتی بازگشت وجه شامل مشکلاتی خواهد بود که بعد از ارسال تیکت قادر به حل آن‌ها نباشیم.